YOL KENARINA PARKA SON

YOL KENARINA PARKA SON
Reklam

Tirebolu’da yol kenarlarına ya da kaldırımlara araç park eden sürücüler için son uyarı yapıldı ve şehir içinde park yasağı uygulamasının 25 Aralık Cuma günü itibariyle başladığı bildirildi.

Belediye Başkanlığından yapılan açıklamaya göre, şehir içinde park yasağına uymayan sürücü ve araç sahiplerine, emniyet kameraları aracılığı ile para cezası uygulanacak.

Şehir içinde yol kenarlarına ve özellikle ana caddelerdeki kaldırımlara araç park edilmesinin, açıklanan tarihten itibaren kesinlikle yasak olduğunu bildiren yetkililer, kurallara uymayan sürücüler hakkında işlem yapılacağını ve araçların plakalarına ceza yazılacağını son kez hatırlatarak şunları kaydetti;

“Belediyemizin İlçe Emniyet Müdürlüğü ile işbirliği yaparak, park yasağına uymayanlar hakkında vereceği cezalar 25 Aralık 2015 tarihi itibariyle başlatılmış bulunmaktadır. Bu konuda plakalarına ceza gelen araç sahibi veya sürücüler hiç kusura bakmasınlar. İlçemizde araç parkı için liman sahasında tesis edilen yer kullanılacaktır. Bizim amacımız, ilçede trafik keşmekeşliğini önlemek ve esnaflarımızın mağduriyetini önlemektir”

Tirebolu’da park yasağı uygulanacak yerler belediye hoparlörlerinden sık sık duyurulurken, ana yol ve caddelere kesinlikle araç park edilmesinin yasak olduğu kaydedildi.

Atak Ajans
Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz


Yukarı Çık