TRABZONSPOR CENTİLMENLİKLE AĞIRLANACAK

TRABZONSPOR CENTİLMENLİKLE AĞIRLANACAK
Reklam

Koç Ahmet Kandemir, cumartesi günü 19 Eylül’de konuk edecekleri Trabzonspor Medical Park’ı mağlup ederek play-off potası için puan farkını korumayı istediklerini ifade etti

Spor Toto Basketbol Ligi ekiplerinden Akın Çorap Yeşilgiresun Belediyespor’da Başantrenör Ahmet Kandemir, iki komşu ilin takımlarının karşılaşmasının dostluk çerçevesinde geçmesini istediklerini söyledi.

İLK ADIMI BİZ ATACAĞIZ

Kandemir, “Bunu sağlamak adına gereken adımları atmaya hazırız. Geçmişte bazı istenmeyen konular yaşanmış olabilir. Ama artık aynı ligin ekipleriyiz. Sonuçta bu bir maç. Biri kazanacak, biri kaybedecek, ama bu iki şehir arasındaki dostluk ebediyete kadar sürecek. Bu dostluğun oluşması ve maçın Giresun’da oynanacağı için ilk adımı biz atacağız. Biz kendilerini centilmence ağırlayacağız.” dedi.

PLAY-OFF OYNAMAK İSTİYORSAK

“Bu maçı kazanırsak play-off için iddialı hale gelecek, alt sıralardaki takımlardan biraz olsun uzaklaşacağız.” Diyen Kandemir, “O nedenle mutlak kazanmak istiyoruz. Bizim açımızdan çok önemli maç. Kazanırsak play-off için iddialı hale geleceğiz ve alt sıralardaki takımlardan biraz olsun uzaklaşacağız. O nedenle mutlak kazanmak istiyoruz. Trabzonspor Medical Park da kazanmak için mücadele edecek. Onlar da kazanmak istiyor. Ama play-off oynamak istiyorsak evimizde minimum maç kaybetmemiz gerekiyor. Evimizde kiminle oynadığımızın bir önem yok. Kim olursa olsun yenmemiz şart.” diye konuştu.

Atak Ajans
Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz


Yukarı Çık