TİREBOLU MYO GELENEKSEL HAMSİ ŞENLİĞİ YAPILDI

TİREBOLU MYO GELENEKSEL HAMSİ ŞENLİĞİ YAPILDI
Reklam

Tirebolu Belediyesi sponsorluğunda 5’ncisi gerçekleştirilen şenlikte, bol bol hamsi yiyen öğrenciler, müzik eşliğinde felekten bir gün yaşadılar ve stres attılar…

Tirebolu Mehmet Bayrak Meslek Yüksek Okulu’nda Geleneksel Hamsi Şenliği düzenlendi ve bu şenlikte bol bol hamsi yiyen öğrenciler, müzik eşliğinde eğlenerek, felekten bir gün yaşadılar.

Şenliğe İlçe Kaymakamı İsmail Ayhan Tavlı, Belediye Başkanı Abdullah Karapıçak, Jandarma Garnizon Komutan Vekili Şahin Bereç, İlçe Emniyet Müdürü Fahrettin Sadullahoğlu, İlçe Milli Eğitim Müdürü Ergin Koç ile daire amirleri, Giresun Üniversitesi Rektör Danışmanı Doç. Dr. Kültigin Çavuşoğlu, Giresun SML Müdürü Doç. Dr. Zafer Türkmen, Tirebolu MYO Müdürü Doç. Dr. Ali Ata Yiğit, okulun akademisyen ve idari personelleriyle öğrenciler katıldı.

Tirebolu Belediyesi’nin sponsorluğunda Mesleki Eğitim ve Kariyer Topluluğu organizasyonu çerçevesinde gerçekleştirilen şenlikte, bol bol hamsi yiyen öğrenciler, kemençe ve müzik eşliğinde gönüllerince eğlenerek, hem felekten bir gün yaşadılar hem de Vize Sınavları sonrasında stres atmış oldular.

Tirebolu Mehmet Bayrak MYO yöneticileri, bu yıl 5’ncisi gerçekleşen Hamsi Şenliğine sponsorluk yapan Belediye Başkanlığına ve katılımcılara teşekkür ederek, şenliğin; havanın da güzel olmasıyla amacına uygun şekilde yapıldığını bildirdiler.

Atak Ajans
Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz


Yukarı Çık