TİREBOLU CHP TEŞKİLATI, YENİ LOKALE TAŞINDI

TİREBOLU CHP TEŞKİLATI, YENİ LOKALE TAŞINDI
Reklam

Vehbi Güven Başkanlığındaki CHP Tirebolu İlçe Teşkilatı, terminal karşısında bulunan binanın üçüncü katında hizmet vermeye devam edecek.

Tirebolu CHP İlçe Başkanlığı, liman mevkiinde bulunan eski yerinden çıkarak terminal karşısındaki binaya taşındı. Terminal karşısında bulunan 5 katlı binanın 3’ncü katına taşınan CHP İlçe Başkanlığı, MHP İlçe Teşkilatının da yer aldığı binada hizmete devam edecek.

Tirebolu CHP İlçe Başkanı Vehbi Güven, görülen lüzum üzerine eski lokalden çıktıklarını ve teşkilatı terminal karşısındaki binaya taşıdıklarını belirterek, “Bundan sonraki çalışmalarımızı bu binada sürdüreceğiz. Eski lokalimiz gözden biraz ırak olduğu için yeni yerimize taşınma ihtiyacını duyduk. Tüm vatandaşları ve hemşerilerimizi yeni lokalimize davet ediyoruz” dedi.

CHP Tirebolu İlçe Başkanlığını, yeni yerinde ilk ziyaret eden teşkilat Gençlik Kolları Başkanlığı olurken; İlçe Başkanı Güven, yeni lokalde hem Kadın Kolları ve hem de Gençlik Kolları için yer ayırdıklarını kaydederek, “Burada hemşerilerimizle hep birlikte olacağız ve tüm teşkilatlarımızla Tirebolu’nun hizmetinde olacağız” şeklinde değerlendirmede bulunurken; CHP İlçe Gençlik Kollarının ziyaretinden duyduğu memnuniyeti dile getirdi.

Atak Ajans
Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz


Yukarı Çık