‘TAKIMINI KUR, TURNUVAYA KATIL’

1 hafta önce
‘TAKIMINI KUR, TURNUVAYA KATIL’ için yorumlar kapalı
‘TAKIMINI KUR, TURNUVAYA KATIL’
Reklam

Tirebolu Belediyesi tarafından ikincisi gerçekleştirilen yaz etkinlikleri kapsamında “Plaj Voleybolu ve Sokak Basketbolu Turnuvası” kayıtları başladı.

Yaz aylarını daha keyifli bir hale getirmek ve Tirebolu halkına sporu sevdirmek, katılımcılık, fırsat yaratma, centilmenlik ve saygı kavramları temel alınarak gençlerimizin boş zamanlarını daha etkin kullanmalarını sağlamak, spora olan ilgilerini arttırmak ve yeteneklerini ortaya çıkarmak amacı ile bu yıl ikincisini düzenleyeceğimiz turnuvanın heyecanı başladı.

Her yaş kategorisinden sporseverlerimizin katılabileceği yaz etkinlikleri; Plaj Voleybolu Ayağını 12-13-14 Temmuz tarihlerinde Tirebolu Plaj mevkiin de, Sokak Basketbolu turnuvamızı 16-17-18 tarihleri Barabut Mevkiin de düzenleyecek.

2017 Yılında yaklaşık 200 sporcunun katıldığı 1.Yaz etkinliklerine, bu yılda halkın yoğun katılımıyla gerçekleştirilmesi planlanıyor. 2.Yaz Etkinliklerinin bu seneki sürprizi olan Tirebolu halkının büyük heyecanla takip ettiği Off-Road gösterileri 22 Temmuz Pazar günü saat 10.00’da Körliman Mahalle’si Off-Road pistinde gerçekleştirilecek.

Turnuvaya katılarak dereceye giren takımlara kupa, madalya ve hediyeler takdim edilecek. Sporun ve sporcunun her zaman yanında olan Tirebolu Belediye Başkanımız Abdullah Karabıçak, sporu ve sporcuyu her zaman desteklediklerini belirterek halkımızın turnuvalarda yer almasını talep ettiğini belirtti.

Powered by WPeMatico

Atak Ajans
Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.


Yukarı Çık