TADF İCRA KURULUNDA 3 GİRESUNLU

TADF İCRA KURULUNDA 3 GİRESUNLU
Reklam

HASAN ÇELİK/ABD

Türk Amerikan Dernekleri Federasyonu (TADF ) 2016-2017 yılı yeni dönem başkanlığına seçilen Atila Pak, Yönetim Kurulunda üç Giresunlu ile birlikte çalışacak.

TADF Türk Amerikan Dernekleri Federasyonu’nda yeni oluşan yönetim Kurulunda Giresunlu iş adamları Yener Hendenoğlu, Hüseyin Cahit Özbay, Cafer Kahyaoğlu görev aldıkları belirtildi.

İki yıl Türk Amerikan Dernekleri Federasyonu yönetim kurulunda görev yapacak iş adamları Burlington County Selimiye Camii Derneği Başkanı Yener Hendenoğlu, Türk Amerikan Giresunlu İşadamları Asamblesi Derneği Yönetim kurulu üyesi Hüseyin Cahit Özbay ve Cafer Kahyaoğlu olarak belirlendi.

Türk Amerikan Dernekleri Federasyonu yapacağı ilk Yönetim Kurulu toplantısında görev dağlımı yapılacağı belirtildi.

Türk Amerikan Dernekleri Federasyon Genel Kurul Yıllık Olağan Kongresinde, delegelerin oylarının tamamını alarak Atilla Pak tek liste ile gidilen seçimde yeniden Federasyon Başkanlığına getirildi.

Oylamaya 36 dernek adına 5’er delege katıldı. Tek adayı ile gidilen Genel Kurul’da Atila Pak TADF yeni dönem başkanlığına seçildi.

Bu görevini iki yıl sürdürecek Pak’ın açıkladığı İcra Kurulu üyeleri delegelerin oyuna sunulduktan sonra seçildi. Genel Kurul’da yeni dönem TADF Denetim Kurulu üyeleri de belirlendi.

Atak Ajans
Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz


Yukarı Çık