ŞİİR DİNLETİSİYLE STRES ATTILAR

ŞİİR DİNLETİSİYLE STRES ATTILAR
Reklam

Tirebolu Mehmet Bayrak Meslek Yüksek Okulu’nda, Mesleki Eğitim ve Kariyer Topluluğu tarafından Final Sınavları öncesinde öğrencilerin moral depolaması amacıyla Şiir Dinletisi programı düzenlendi.

Özellikle son zamanlarda düzenlediği değişik etkinliklerle adından sıkça söz ettiren ve öğrencilerin sosyal alanlarda da kendilerini göstermelerini sağlayan Tirebolu Mehmet Bayrak Meslek Yüksek Okulu, Pazartesi günü başlayacak Final Sınavları öncesinde yeni bir etkinlik daha yaparak, öğrencilerin moral-motivasyon açısından güçlenmelerini sağladı.

Okulda bu yıl kurulan ve başkanlığını Maliye Bölümü 2’nci sınıf öğrencisi Ceylan Şire’nin yaptığı Mesleki Eğitim ve Kariyer Topluluğu tarafından organize edilen Şiir Dinletisine, öğrenciler yoğun ilgi gösterdiler. Okulun akademisyen kadrosunun da dikkatle izlediği programda öğrenciler kendi yazdıkları şiirleri okurken, Karadeniz Türküleri büyük bir coşkuyla söylendi.

Program sonunda Tirebolu MYO Müdür Yardımcısı Refik Yılmaz, etkinlikte görev alan öğrencilere Teşekkür Belgesi verdi ve programı düzenleyen topluluk üyelerini tebrik etti.

Atak Ajans
Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz


Yukarı Çık