SERAP ÖĞRETMEN TİREBOLU’YU YASA BOĞDU

SERAP ÖĞRETMEN TİREBOLU’YU YASA BOĞDU
Reklam

Konya’nın Selçuklu ilçesinde dün geçirdiği trafik kazasında hayatını kaybeden 31 yaşındaki öğretmen Serap Bal memleketi Tirebolu’da gözyaşları arasında toprağa verildi.

Tirebolulu genç öğretmen Serap Bal, görev yaptığı yer olan Konya’nın Selçuklu ilçesinde trafik canavarına kurban gitti.

Edinilen bilgiye göre, Konya’nın Selçuklu ilçesinde Zeki Altındağ Ortaokulu’nda İngilizce Öğretmenliği yapan 31 yaşındaki 1 çocuk annesi Serap Bal, 5 Ocak Salı günü saat 15.30 sıralarında okul dönüşü evine geldiği sırada bindiği yolcu minibüsünün kamyonetle çarpışması sonucu geçirdiği trafik kazasında ağır şekilde yaralandı. Bal, kaldırıldığı hastanede hayatını kaybetti.

KOÇ VE BAL AİLELERİ YASA BÜRÜNDÜ

Konya Selçuklu’daki kazada hayatını kaybeden genç öğretmen Serap Bal’ın ölümü, Tirebolulu Bal ve Koç ailelerini yasa boğarken; talihsiz öğretmen için memleketi Tirebolu’da hazin bir cenaze töreni düzenlendi.

Eşi de Tirebolulu olan ve Makine Mühendisi Mehmet Bal ile evli bulunan Serap öğretmenin cenazesinde gözyaşı sel olup akarken; talihsiz öğretmenin babası, annesi, ablaları Mehtap ve Dilek ile ağabeyi Murat’da derin üzüntü yaşadılar.

Bal, Yeniköy Aile Kabristanlığında gözyaşları arasında toprağa verildi. Elim bir trafik kazası sonucu gencecik yaşta yaşamını yitiren 1 çocuk annesi Serap öğretmenin ölümü, Tirebolu’da büyük üzüntü yarattı.

Atak Ajans
Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz


Yukarı Çık