ÖĞRENCİLERE TRAFİK SEMİNERİ

ÖĞRENCİLERE TRAFİK SEMİNERİ
Reklam

Tirebolu İlçe Jandarma Komutanı Yüzbaşı Osman Karlıova, Jandarma Trafik Timiyle birlikte Kovanpınar Köyü İlköğretim Okuluna ziyarette bulundu.

Kovanpınar Köyü İlköğretim Okuluna geçtiğimiz hafta sonu gerçekleştirilen ziyarette, öğrencilere şeker ve çikolata ile birlikte trafikle ilgili broşürler dağıtıldı. Ayrıca, öğrencilere yönelik olarak, “Okul Servislerinde Uyulması Gereken Kurallar” ile ilgili seminer verildi.

İlçe Jandarma Trafik Tim Komutanı Astsubay Özkan Kaya tarafından verilen seminer sonrasında, öğrencilere trafikle ilgili çizgi film izlettirildi. Öğrencilerin büyük bir ilgi ve dikkatle izlediği seminerde, jandarmanın minik yavruları bağırlarına basarak, onlara şeker ve çikolata dağıtması, okulda büyük memnunluk yarattı.

Seminerden sonra Kovanpınar Köyü İlköğretim Okuluna taşımacılık yapan Öğrenci Servis araçlarını da denetleyen Jandarma Trafik Timi, araç sürücülerini kazalara karşı uyararak, öğrencilerin güvenli bir şekilde taşınmaları konusunda sürücülerin çok hassas olmalarını ve taşıma yönetmeliğinde belirtilen kurallara harfiyyen riayet etmelerini istedi.

Öte yandan, Tirebolu Jandarma Trafik Timinin, Öğrenci Servisleriyle ilgili denetimlere devam edeceği ve bu arada diğer köylerdeki okullara da ziyaretlerde bulunacağı bildirildi.

Atak Ajans
Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz


Yukarı Çık