İSLAM KÜLTÜRÜNÜ YERİNDE GÖRDÜLER

İSLAM KÜLTÜRÜNÜ YERİNDE GÖRDÜLER
Reklam

Tirebolu Kazım Karabekirli öğrenciler, Din Kültürü ve Ahlak Bilgisi Dersini camide yaptılar. Okulun 5. Sınıfında okuyan öğrenciler, okul müdürü ve öğretmenleri nezaretinde camiye giderek, “Camiyi Tanıyalım” ünitesini orada işlediler.

Tirebolu Kazım Karabekir Ortaokulu öğrencileri, Yeniköy Mahallesi Camiine giderek, “Camiyi Tanıyalım” ünitesini buradaki görevlilerle birlikte işlediler.

Kazım Karabekir Ortaokulu Müdürü Nail Vuruşan ile Din Kültürü ve Ahlak Bilgisi Dersi Öğretmeni Yasemin Karadeniz’in nezaretinde Yeniköy Mahallesi Camiine giden öğrencileri, cami İmam-Hatibi Musa Akkaya ve Müezzin Kayyımı Eyüp Bayrak, sıcak bir ilgiyle karşıladı.

Camideki görevliler, öğrencilere caminin tanıtımını yapıp, çocukların sorularına tek tek cevap verdiler. Cami ziyaretinde öğrenciler, camiler hakkında merak ettikleri tüm sorulara cevap buldular. Din Kültürü ve Ahlak Bilgisi Dersiyle ilgili üniteyi bizzat camide işleyen ve camideki din görevlilerini soru yağmuruna tutan Kazım Karabekirli öğrenciler, ders bitiminde çok mutlu olduklarını ifade ettiler.

Öte yandan, Kazım Karabekir Ortaokulu Müdürü Vuruşan, camide öğrencilere ders veren Yeniköy Mahallesi Camii İmam-Hatibi Akkaya ve Müezzin Kayyımı Bayrak’a teşekkür ederek, ziyaretten duydukları memnuniyeti dile getirdi ve öğrencilerin zaman zaman değişik ortamlarda ders yapmalarının çok yararlı olduğunu kaydetti.

Atak Ajans
Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz


Yukarı Çık