HUZUR EVİNDE SONA GELİNDİ

HUZUR EVİNDE SONA GELİNDİ
Reklam

Vali Hasan Karahan, Aile ve Sosyal Politikalar Bakanlığına bağlı Giresun Huzurevi, Yaşlı Bakım ve Rehabilitasyon Merkezinde incelemelerde bulundu.

Yaşlılarımızın hayatlarının kalan bölümünü rahat ve huzurlu bir şekilde geçirebilmesini sağlayacak olan Huzurevinin hizmet vermeye başlamasıyla birlikte ilimizde önemli bir eksikliğin daha giderileceğini belirten Karahan, 1 Aralık’a kadar tüm eksikliklerin aksaklığa yol açmadan giderilmesi talimatını verdi.

Yetkililerden huzureviyle ilgili bilgi alan Vali Karahan, bina çevresinde devam eden çevre düzeni çalışmalarını yerinde gözlemledi.

92 Yatak kapasiteli huzurevinin 1 Aralıkta hizmete gireceği bilgisini veren Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürü Mustafa Tosun, ilk etapta kuruma müracaat eden 20’ye yakın yaşlının kabulünün yapılacağını belirtti. Huzurevinde yasal süreç isteyen yemek, temizlik, bakım elamanları ihalelerinin ve kadrolu personel atamasının yapıldığını kaydeden Tosun,1 Aralık’ta yaşlı kabulüne başlayacak olan kurumun hizmete hazır olduğunu sözlerine ekledi.

huzur_evi002

Atak Ajans
Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz


Yukarı Çık